Українська земля… Земля, яка щедро пролита кров’ю її синів і доньок, які споконвічно прагнули до волі та незалежності. Нашій нації в різні роки довелося пережити багато жахливих подій. Та вже і сьогодні історія безжальна... Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го. Трагічні події на Майдані стали переломним етапом у новітній історії України. Вони відродили надію на те, що мрія жити у вільній, європейській державі стане реальністю.

Сьогодні наша держава відзначає шосту річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей та районів, людей різних національностей, віросповідань та поглядів, які пліч-о-пліч боролися за єдність, незалежність і справедливість, бажання жити у вільній країні. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

В ті лютневі дні мирна акція переросла в збройне протистояння, пролилася людська кров й на небеса відійшла сотня молодих, сповнених життєвих сил українських синів і дочок. В народі цю сотню назвуть «Небесною», бо кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя.

Тож закликаю вас сьогодні згадати у ваших молитвах героїв, які поклали своє життя за наше майбутнє. Хай пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. І нехай над українською землею буде мирне небо, достаток та злагода у кожній домівці, і ніколи не згасає віра в щасливе майбуття.

Слава Героям! Слава Небесній Сотні! Герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях. Слава Україні!