Шановні ветерани Афганської війни, шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Минуло вже багато часу з дня завершення війни в республіці Афганістан. Війни, яка забрала життя тисяч молодих людей, осиротила батьків, дітей, яка скалічила долі багатьох українців.

Введення обмеженого контингенту військ на територію Афганістану було невиправданою помилкою, якої припустилося тодішнє керівництво СРСР. Але військові не обговорюють накази, а виконують їх. І вони, воїни - «афганці», гідно виконали свій інтернаціональний обов’язок, не шкодуючи власного життя та здоров’я.

Куди б не закидала доля наших земляків, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця. Та нікому не потрібна війна є прикладом справжньої мужності, патріотизму та свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Збереження пам'яті про війну та її трагедії для нового покоління – наш святий обов'язок перед тими, хто загинув у пеклі Афгану та в інших військових конфліктах за межами України. Вічна їм пам’ять.

Сьогодні Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись братським народом. І на захисті рідної землі в перших рядах знову стоять воїни-інтернаціоналісти, передаючи свій бойовий досвід і мужність молодим воїнам. Честь і слава їм за те.

Щиро бажаю всім учасникам бойових дій міцного здоров’я на довгі роки, миру, успіхів у праці, достатку та злагоди у родинах. Нехай біль війни назавжди залишиться у минулому, спокійним буде життя і безхмарним небо!