Шановні ватутінці та скаливатчани!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що немає окремо Східної і Західної України, а що наша держава єдина, і ми - єдиний народ!

Проголошення Акту Злуки увійшло в історію як свято національної єдності. Особливого значення воно набуло після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож його відзначення символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок: берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною і що в Криму та на тимчасово окупованих територіях  Донецької і Луганської областей обов`язково буде  відновлено український суверенітет.

Сьогодні, коли Україна переживає непрості часи поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення. Соборність для нас, фактично, означає незалежність. Зараз, як і багато років тому, територіальну цілісність та державний суверенітет нам доводиться виборювати зі зброєю в руках, бо ворог намагається розділити наші землі, забрати нашу мову, наші споконвічні традиції, нашу віру. І сьогодні у нас нема права на помилку, бо наша сила - в єдності, і тільки разом ми великий народ!

Зі святом нашого єднання, дорога громадо, з Днем Соборності! Хай у ваших домівках і в усій нашій державі буде достаток і радість, щастя і затишок, мир та злагода. Хай здійсняться всі мрії та сподівання.

Пишаймося, що ми українці! Слава Україні - соборній, єдиній, неподільній! Слава її Героям!