Шановні ватутінці, скаливатчани та гості нашої громади!

Прийміть щирі вітання з Новорічними та Різдвяними святами!

Новий рік – це не тільки підбиття підсумків і аналіз результатів своєї діяльності. Це завжди новий старт, початок чогось непередбачуваного і незвіданого. Це надії і сподівання, віра в краще і в здійснення мрій.

Тож нехай прийдешній рік буде яскравим і багатим на приємні події і значні досягнення, дарує удачу, успіхи у кар’єрі, щастя в  особистому житті, виправдає всі найсміливіші сподівання.

Нехай здоров'я міцніє, багатство прибуває,радість переповнює, а любов окриляє.

Українська нація в найтяжчі часи всьому світові показувала свою міць і єдність. То ж давайте в новорічну ніч об’єднаємось і побажаємо миру нашій країні, щастя кожній родині, процвітання державі.

Бажаю всім смачного застілля, веселої компанії друзів, неймовірних пригод, справжньої казки в Новорічну ніч, Божої благодаті і Різдвяних див.

З повагою міський голова О.Б.Лисюк