Шановні працівники енергетичної промисловості!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика, святом людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі та забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм стали символами вашої професії.

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії відзначають своє свято. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.

Від щирого серця бажаю вам, шановні енергетики, енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління. Міцного здоров’я, щастя, добробуту,щедрих професійних та життєвих успіхів, нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові.