gerbuk.JPG

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій квітня 1986 року. Тридцять три роки тому, 14 грудня, на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, була перша важлива перемога над атомом, який вирвався з-під контролю людини.

Пожежні, військові, міліціонери, будівельники, енергетики, лікарі, люди інших професій відразу після вибуху відчайдушно кинулися в смертельний двобій із незримим ворогом. І вони стояли, приборкуючи його до останнього. На жаль, багатьох із них, вже немає серед живих, дехто з них відійшов у вічність вже згодом, а решта захисників через передозування організму радіацією отримали інвалідність.

Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже це не тільки день пам’яті загиблих товаришів, а й визначна дата, яка згуртувала величезну кількість людей перед ликом великої біди.

Низький уклін і довічна вдячність вам, рятівники! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та щирої поваги від людей, нехай у ваших домівках панує мир та злагода. Пом’янемо тих, хто через хвороби, спричинені Чорнобилем, відійшов у вічність. Схилімо голови в глибокій жалобі й запалімо свічі спомину.

А всім жителям, потерпілим від страшної катастрофи, й тим, які народилися вже після неї, в ім’я продовження життя, бажаємо доброго здоров’я, міцності духу, сімейного затишку, оптимізму та впевненості в завтрашньому дні. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

З повагою міський голова О.Лисюк