Шановні військовослужбовці, учасники АТО, операції об’єднаних сил та ветерани війн!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Історія українського війська сягає в минулі століття. Його бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил країни гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Люди в пагонах завжди вважалися елітою нашої держави, і перші виступають на захист рубежів країни, її національних та конституційних інтересів. Українські військові завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

Цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які опанували непритаманну для жінки професію – служити своєму народу. За останні десять років понад 27 тисяч жінок є військовослужбовцями Збройних Сил. З моменту початку антитерористичної операції на сході країни жінки-військові отримали статус учасника бойових дій та удостоювалися державних нагород.

На сьогоднішній день сили українських військовослужбовців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.

Шановні військові, сердечно вітаю вас зі святом, бажаю не втрачати віри в перемогу, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні люди. Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі.

Слава Збройним Силам! Слава Україні!