UAEU2.JPG

Шановні ватутінці та жителі Скаливатки! 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, який вкотре нагадує нам про обов’язок будувати країну з рівними можливостями. В цивілізованих демократичних країнах до таких людей ставляться з увагою, піклуванням та співпереживанням.

З часу проголошення незалежності, в  Україні активно ведеться робота з забезпечення гідного життя для всіх і кожного. І сьогодні люди з особливими потребами доводять, що можуть жити повноцінним, насиченим життям, вони займаються спортом, творчістю, працюють і навіть ставлять світові рекорди. І все це завдяки силі духу, цілеспрямованості та щоденній роботі над собою. Вони не вимагають до себе жалю, їм не потрібно щось особливе, а лише можливість жити серед людей і відчувати себе повноцінними. Адже ми всі рівні перед законом і перед Богом.

Також звертаюся зі щирими словами подяки до працівників соціальних служб, волонтерів та небайдужих мешканців, які опікуються людьми з обмеженими можливостями. Ваша повсякденна турбота, чуйність та щедрість душі принесуть вам заслужену повагу і людську шану.

Бажаю всім витримки, оптимізму, здоров’я та можливості втілювати в реальність всі плани та задуми. Нехай Господь обдарує своїми ласками і благословенням всіх тих, хто особливо цього потребує.

З повагою міський голова О.Лисюк