UAEU2.JPG

Сьогодні увесь український народ відзначає День Гідності та Свободи. Це свято засноване на честь подій, які докорінно змінили наше життя. Дві революції - Помаранчева 2004 року та Революція Гідності 2013-2014 років продемонстрували світові бажання українського народу звільнитись від гніту, розправити крила та жити в реально демократичній європейській державі.

Олександр Довженко писав: «Ті держави здатні стати великими, в яких великі - малі люди». Ці слова відносяться до відважних студентів, які не побоялися виступити проти рішень уряду Азарова, до учасників Євромайдану, яких не злякали кулі снайперів, до військових, що в нелегкі часи сьогодення захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. З такими людьми наша держава обов’язково буде великою, сильною, успішною та заможною.

Низький уклін тим, хто не зважаючи на сурову зимову погоду стояли на Майдані під кулями, бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям які потерпають від свавілля терористів. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.    

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. Миру і злагоди на нашій землі, розвитку і процвітання нашій державі, достатку і тепла кожній українській родині та щастя кожному українцю. Хай береже нас усіх Господь!

З повагою міський голова О.Лисюк