UAEU2.JPG

Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни. Вона загартована багатовікововою історією та відточена творчістю найталановитіших письменників. Українське слово набирало силу на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди та Івана Котляревського, поглиблювалось під пером Тараса Шевченка. Народ леліяв її в піснях та легендах, поширював від роду до роду. І ми, нащадких дідів та прадідів, повинні пишатися своєю мовою, люби її та передавати у спадок наступним поколінням.

Протягом століть вороги намагалися знецінити і знищити нашу мову солов’їну. Але вона живе й зачаровує своєю мелодійністю, неповторністю і багатогранністю, її не зламати ні заборонами, ні тортурами, ні голодом, ні репресіями. І сьогодні захисники Вітчизни, обороняючи землю, знову відстоюють цінності українського народу. Серед них і рідна мова, вона є запорукою нашої згуртованості.

Любімо українську мову, плекаймо її, це найкращий спосіб її підтримати. Без мови немає нації.

Вітаю всіх з днем української писемності та мови. Бажаю розвивати і утверджувати рідну мову, щоб вона єднала покоління українців. І нехай українське слово буде для всіх нас оберегом.

           

З повагою міський голова О.Лисюк