UAEU2.JPG

Шановні працівники управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління пенсійного фонду!

Прийміть щирі вітання з Днем працівників соціальної сфери!

Це свято підкреслює важливу та актуальну роль і значення вашої важливої професії у багатогранному функціонуванні української держави. Тому в цій  сфері працюють лише люди з великим щирим серцем, гострим розумом та високим рівнем професійної підготовки. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла.

Втрата здоров’я, проблеми з працевлаштуванням, складні життєві ситуації, соціальна та психологічна адаптація наших захисників після повернення із зони бойових дій, допомога в усиновленні, надання адресної допомоги та субсидій, забезпечення людей з інвалідністю засобами та послугами реабілітації – це далеко не повний перелік завдань, що їх вирішують соціальні служби. Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує  допомоги.

У цей день прийміть слова вдячності за вашу щоденну працю. Від щирого серця вітаю вас зі святом та бажаю здоров’я, сил, наснаги,  успіхів у роботі, достатку, родинного затишку, миру і злагоди.

З повагою міський голова О.Лисюк