gerbuk.JPG

Професійне свято автомобілістів та дорожників встановлено Указом Президента України у 1993 році і відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Воно об`єднує не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно працює, забезпечуючи пасажирські та вантажні перевезення, а також якісний стан доріг. Від майстерності водія залежить безпека пасажирів, а від якісної роботи дорожників – стан доріг та злагоджена робота перевізників.

Щодня у місті виходять на маршрути десятки автобусів, працює вантажний та спеціальний транспорт. Від їх технічного стану та професіоналізму водіїв залежить не тільки вчасність доставки вантажів і пасажирів, а й життя людей. Тому ваша праця надзвичайно напружена і вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, концентрації уваги, вміння швидко орієнтуватись в потоці транспортних засобів.

Перебуваючи за кермом, водій одночасно несе відповідальність і за тих, хто перебуває в салоні авто, і за тих, хто зустрічається йому на шляху. Хочу подякувати всім водіям нашого міста за високий професіоналізм, фізичну та емоційну самовіддачу, увагу та обережність.

Бажаю автомобілістам і дорожникам безаварійного руху, відмінних доріг надійної техніки, міцного здоров’я та удачі! Нехай на життєвих і професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло. Нехай кожен день приносить тільки позитивні емоції, вдома завжди чекає родинний затишок, а сила та наснага не закінчується.

З повагою міський голова О.Лисюк