Шановні захисники незалежної України, ветерани воєн, волонтери!

Сердечно вітаю всіх зі святом української слави і козацького духу, святом військової доблесті, мужності, сили, безмежного патріотизму і відданості рідній землі – Днем захисника України.

Це свято - добра нагода віддати данину поваги всім, хто на різних етапах історії боронив українську землю від посягань ворогів, хто охороняє мир і спокій  країни в сучасному світі.

Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто і за професією, і за покликанням гордо несе високе і почесне звання захисника України, волонтерів, які проводять колосальну роботу з допомоги нашим бійцям.

Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На жаль, війна не буває без жертв і серед загиблих під час несення служби в зоні АТО є й наші земляки: 8 серпня 2015 року від кулі ворожого снайпера загинув Євген Іванченко, а 29 травня 2016 – під час проходження служби перестало битись серце Богдана Мороза. Життя Ольги Зеленюк-Юріної, Віталія Вдовиченка, Олега Меретукова, Юрія Шпильового перервалося уже після повернення зі служби. Вічна їм пам'ять.

Нажаль майже кожного дня душу зранює чергова новина про втрати на фронті. Тому ми молимось всією країною, щоб скоріш на нашій землі настав мир, а в кожну родину повернулись захисники живими, неушкодженими і з перемогою, яка неодмінно буде за нами. Ми не тільки віримо в це. Це наше тверде переконання.

Шановні військовослужбовці, ветерани війн та збройних конфліктів, ветерани АТО, волонтери щиро бажаю вам богатирського здоров'я, незламної волі,  великого людського щастя, звершення всіх мрій і побажань, добра і спокою.

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою рідних. Хай приємним теплом зігріває ваші думки мирне та спокійне небо,  вдома на вас чекає сімейний затишок та злагода, а Пресвятая Богородиця оберігає Вас у благородній військовій справі.

Слава захисникам! Слава Україні!