Щоосені з настанням затишного золотого жовтня приходить професійне свято представників однієї з найцінніших професій – День працівників освіти! У кожного воно своє – галасливе і різнобарвне у великому місті, спокійне і затишне у маленькому селі. Але є те, що об’єднує в цей день усю вчительську родину – радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.

Ми усі родом зі школи. У всіх нас були вчителі й викладачі, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку. І саме в ці осінні дні ми згадуємо їх з теплотою, говоримо добрі слова й привітання, даруємо квіти. Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, ви навчали світлому та доброму учнів і з теплотою передали свої знання молодому поколінню.

Низько вклоняюся всім працівникам освітянської ниви, за мудрість і витримку, за щиру любов до дітей та відданість обраній професії.

Нехай же не вичерпується доброта ваших сердець, множиться радість від успіхів ваших учнів, а з вуст вихованців щодня лунають теплі слова подяки.

Бажаю, щоб ваші серця завжди зігрівала любов, а душевний спокій охороняло родинне тепло. Міцного всім здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні.

А молодому поколінню вчителів хочу побажати гідно продовжувати кращі традиції своєї галузі. Примножуйте і розвивайте надбання старшого покоління, і з гордістю несіть таке почесне звання ВЧИТЕЛЬ.