UAEU2.JPG

Щиро вітаю всіх музикантів та поціновувачів музичного мистецтва з Міжнародним Днем музики!

У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики. Це свято було призначене на 1 жовтня рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича. Можливо, дата для святкування цього дня була обрана невипадково, оскільки осінь є улюбленою порою року багатьох видатних художників, музикантів та письменників.

Осінь — красива і різноманітна, як сама музика, яка є найщирішим мистецтвом, яке дає змогу висловити найсвітліші почуття, дарує дивовижні емоції та радість. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчуття, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

З плином часу змінюються напрямки й смаки, але музика залишається вічною, щодня наповнюючи радістю життя кожної людини. Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього світу, повноти почуттів і переживань. Музика скрашує життя людей, змушує радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і проникає в найпотаємніші закутки людської душі. Вона не старіє, і буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Вітаю з Міжнародним Днем музики всіх шанувальників цього прекрасного виду мистецтва: викладачів дитячої школи мистецтв, які збагачують добром та духовністю своїх вихованців, відкривають їм шлях до вершин виконавської майстерності та юних музикантів, для яких музика стала невід’ємною частиною їхнього життя, всіх учасників аматорських колективів Палацу культури, композиторів, музикантів, співаків, диригентів, усіх, хто просто любить музику. Бажаю творчих злетів та великої насолоди від спілкування з багатогранним світом музики. Хай же повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї, радості на многії літа. Віри вам і впевненості в собі, світла в душі та радості в серці.

З повагою міський голова О.Лисюк