UAEU2.JPG

Шановні бібліотекарі!

Сердечно вітаю вас з професійним святом - Всеукраїнським Днем бібліотек, яке відзначається кожного року в останній день вересня. В усі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницею культурних цінностей людської цивілізації. Вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру.

Професія бібліотекаря була і залишається однією з найбільш важливих у сфері пізнання  світу та путівником по неосяжному океану мудрості поколінь. Саме ви допомагаєте читачам бути обізнаними в сучасних проблемах, пізнавати реальну картину в світі, відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток державотворення, сприяють розбудові громадського суспільства.

У цей святковий день бажаю всім користувачам і читачам бібліотек, видавцям, книжковим розповсюджувачам святкового настрою. Нехай це свято принесе гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.

Щиро бажаю бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури, а іі працівникам наснаги, щастя, добра і процвітання, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і достатку, віри, надії, любові.

З повагою міський голова О.Лисюк