Щиро вітаємо ветеранів спорту, спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху м. Ватутіне  з нагоди святкування  Дня фізичної культури  і спорту!

Бажаємо всім міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах!

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього. Нехай їх приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів міста Ватутіне.

З повагою міський голова О.Б. Лисюк,

сектор у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Ватутінської міської ради