gerbuk.JPG

Шановні ветерани шахтарської праці!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем шахтаря!

Це свято особливе для кожної родини нашого міста, адже мало знайдеться сімей у Ватутіному, члени  яких не пов’язали свою трудову діяльність з вугільною промисловістю. Адже і місто з’явилось, завдяки наявності в регіоні покладів бурого вугілля та їх промисловому видобутку.  

У свій час в місті працювали потужні підприємства вугільної галузі. Ватутіне мало славу шахтарського краю. Юрківська теплоелектроцентраль, брикетна фабрика, Юрківський, Звенигородський та Мокрокалигірський вугільні розрізи, шахти: „Октябрина”, „4-біс”, „4-біс «Юрківська”, „Юрківська західна”, „Ватутінська-Північна”, „Козацька”, „Багачівська”, „Новоукраїнська” – для молодого покоління це просто назви, а для кожного з вас це частина трудового шляху.

Всі здобутки і позитивні зміни у житті нашого молодого міста відбувалися завдяки вашій щоденній, тяжкій, самовідданій праці. Ви довели, що шахтарі – сильні, мужні та відважні люди. Ви знаєте і шануєте історію міста. З часів його існування зростали гірничі династії, які примножували його шахтарську славу. Нелегка праця шахтарів заслуговує на повагу, а підприємства вугільної галузі – на підтримку держави.

Шахтарська праця завжди пов’язана з ризиком для життя, спускаючись у шахту, шахтар залишає на поверхні весь свій страх, тому що під землею йому зовсім немає місця. Бере з собою надію і любов, бо знає, що це те єдине, яке не залишить його навіть там, під землею. І йде робити свою справу. Але не завжди кількість спусків відповідала кількості підйомів. Вічна пам'ять 23 гірникам міста, які загинули при виконанні своїх професійних обов’язків та багатьом представникам цієї професії, яких немає серед нас. Вічна їм пам'ять.

Але життя продовжується й наповнюється новими сторінками. І в цей святковий день ще раз вітаю всіх з Днем шахтаря. Бажаю миру, добра, достатку, мудрості і злагоди, радості, міцного здоров`я і родинного затишку.

Хай живе шахтарська справа, щасливим буде сьогодення і надійним майбутнє. Слава шахтарській праці! Слава Україні!

З повагою міський голова О.Лисюк