Шановні ватутінці та жителі с.Скаливатка

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та 28-ю річницею Незалежності України!

Шлях становлення та утвердження нашої держави пролягав через тисячоліття. На сторінках української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Двадцять вісім років тому Україна стала незалежною, і відтоді українці є господарями на своїй землі. Ці роки стали випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність. І український народ довів, що спроможний поліпшити життя у своїй державі, за яку віддано мільйони життів.

В далеких 1917-1921 роках під час Української революції було відроджено нашу державність, а у серпні 1991-го року - відновлено. І весь цей час боротьба за мир, свободу та незалежність не припинялась, вона триває і сьогодні. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України. Тому, насамперед, вітаю зі святами та висловлюю щиру вдячність відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу країну і під синьо – жовтим знаменом виборюють мирне життя. Випробування об’єднують народ та роблять його сильнішим. Варто пам’ятати, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни. Тож єднаймося, допомагаймо один одному, спільно будуймо Україну! Ми різні, але ми єдині. Єдині у прагненні побудувати демократичну, квітучу, економічно міцну, незалежну, вільну - велику державу. Щоб не зганьбити пам`яті наших пращурів і щоб пишались нами наші нащадки!

Шановні ватутінці! Бажаю всім миру в країні і в душі, міцного здоров’я, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше - єднання заради процвітання України! Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини. Нехай мрія про краще майбутнє надихає вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я незалежної, демократичної та процвітаючої України!

Слава Українському народу!  Слава Україні!