gerbuk.JPG

 Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

В третю неділю липня відзначається професійне свято представників однієї з найбільш гарячих професій в сучасній промисловості – металургів. Ваша праця надзвичайно важка, але вкрай потрібна, адже  важко собі уявити без металургії сучасну науку і техніку, роботу підприємств важкої та легкої металургії, наше повсякденне життя.

Це свято вшановує і працівників гірничодобувної справи, яка є важливою сировинною базою для металургійних процесів.

Праця металургів почесна, вона була і залишається провідною галуззю, на якій трималася та буде триматися слава і промислова міць всієї країни. День металурга об’єднує тисячі людей, причетних до цієї славної професії. Представником металургійної галузі в нашому місті є ПрАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів» - підприємство, яке здійснює видобуток та переробку вторинних каолінів. Це велика трудова родина, де кожен чесно робить свою роботу - важку, складну, але обрану не випадково, обрану до душі. Тут працюють вмілі керівники, висококваліфіковані робітники, справжні майстри справи, які своєю працею возвеличують наш край і зміцнюють його економіку. Заслуговують пошани й ветерани комбінату, які своєю нелегкою працею розбудовували та розвивали його потужність.

Щиро вітаю всіх з професійним святом. Висловлюю вдячність за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу. Бажаю кожному працівнику та ветерану підприємства міцного здоров'я, миру, достатку та злагоди в родинах, не старіти ні душею, ні серцем, завжди піднесеного настрою і завзяття. Професійних успіхів та здобутків.

З повагою міський голова О.Лисюк