Шановні ватутінці та жителі села Скаливатка!

Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

23 роки тому, 28 червня 1996 року, відбулася важлива історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України, і відтоді та до сьогодення 28 червня – це день народження Основного Закону держави.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення та вибудовується майбутнє українського народу.

Основний закон – це наш дороговказ, який веде до побудови нової демократичної країни, в якій громадяни поважатимуть та цінуватимуть закони, пам’ятатимуть про свої права та при цьому не будуть забувати про обов’язки. І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху в час змін та повноцінної самореалізації країни!

Нехай же в цей урочистий день в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Нехай серця завжди повняться щирої любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення.

Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності.

Слава Україні та українському народу!