Дорогі учні! Шановні вчителі, батьки!

Ось і добіг кінця ще один навчальний рік і шкільний дзвоник сповістить про початок пори відпочинку, подорожей та розваг. Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято дарує всім посмішки, гарний настрій та світлі надії. Воно завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.

Дорогі випускники! Сьогодні ви стоїте на порозі іншого життя, із шкільним вальсом розпочнеться ваша дорога в майбутнє, яке ви будите творити своїми руками. Ця дорога непроста, вам щодня доведеться робити важливий вибір та відстоювати свою громадянську позицію. Я вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної мети та реалізовуватимете набуті здібності і таланти. Повірте - все у ваших руках. Але завжди та повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки й вчителі та вся наша громада покладають на вас великі сподівання. Тож примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.

Щира подяка усім педагогам міста за віддану працю, за турботу, підтримку, поради і знання, які вони віддають своїм вихованцям. Ви є тими, хто творить майбутнє України, тому що змалку ви прищеплюєте своїм вихованцям патріотизм, любов до рідного краю, принципи духовності та моральності.

Вітаю всіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття! Бажаю вам добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

А випускникам бажаю щасливої життєвої долі та Божого благословення на всі ваші добрі справи!