gerbuk.JPG

Шановні працівники підприємств та закладів, які виконують важливу місію по задоволенню потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах! 

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників жилого – комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Клопітка праця комунальних служб починається в той час, коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже сплять.

І це свідчення того, що в цій галузі працюють воістину самовіддані люди, справжні патріоти, яким у досить складних умовах щодня доводиться підтримувати житлово – комунальне господарство на високому рівні.

Мешканці міста стабільно забезпечені теплом, водою і світлом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, проводиться благоустрій та озеленення вулиць.

Представники сфери побутового обслуговування надають послуги з ремонту побутової техніки, взуття, одягу, роблять своїх земляків красивими, доглянутими, а їх життя – комфортнішим.

Тепла і сердечна всім вам подяка за невтомну працю й відданість обраній професії. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, достатку та впевненості у завтрашньому дні, здійснення всіх життєвих планів та сподівань.

Керівникам витримки та згуртованості в колективах, і щоб у відносинах із споживачами та клієнтами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння.

З повагою міський голова О.Лисюк