14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме цього дня п’ять років тому кілька сотень добровольців, більшість з яких були активними учасниками Євромайдану, відправилися на схід для захисту України від окупантів. Вони за покликом свого серця стали на захист рідної землі, її суверенітету та територіальної цілісності.

Події Революції Гідності згуртували наш народ, сформували нове покоління патріотів, які ладні ціною свого життя боронити країну від будь-якого ворога. Нечувану силу єдності та підтримки продемонстрували і волонтери, тим самим доводячи усьому світові, що український народ в змозі самостійно вирішувати свою долю.

Саме завдяки мужності добровольців, їх патріотизму вдалося зупинити агресора й дати змогу мобілізувати сили в тилу та озброїти армію. Ми повинні бути вдячні бійцям, які відіграли значну роль у військовому протистоянні на Сході України, бійцям, які пройшли пекло найтяжчих бойових операцій, для яких Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт стали останнім бойовим завданням. Пам'ять про них завжди жива.

Бої за повне звільнення України тривають і нині, але ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців. Переконаний, що ці важкі для нашої країни роки загартували нас і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у наш народ. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити українську землю, а День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Дякую кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконував і виконує свій громадянський і військовий обов'язок у протистоянні агресорам.

Бажаю всім добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

І нехай нарешті запанує мир на нашій землі.

Слава Україні!