Шановні ватутінці та мешканці села Скаливатка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди визначного свята нашої державності – Дня Соборності України, яке український народ відзначає щорічно 22 січня!

В історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій є підписання Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки в січні 1919 року. Цей день у історії нашого народу став днем народження незалежної держави, адже соборність означає цілісність та єдність на шляху розбудови нашої країни.

Сьогодні тема єднання знову набула колосальної ваги, тому що століття тому були закладені основи Соборності української держави, а сьогодні прийшов час Соборності українського суспільства.

Україна ніколи не була такою згуртованою, як зараз, коли її вірні сини зі зброєю в руках відстоюють свободу, незалежність та територіальну цілісність української держави. Нікому не вдасться знищити наш дух, наше прагнення волі, Європейського вибору та кращого життя. Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави.

Щиро вітаю всіх з цим великим національним святом. Саме нашому поколінню відведено важливий історичний шанс - будівництво економічно розвиненої, незалежної та соціально відповідальної держави. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їх ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну. Ми будемо робите все для того, щоб їхня велична благородна мета не  перетворилася в ілюзію.

Бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідного краю та України!