gerbuk.JPG

Шановні ліквідатори наслідків наймасштабнішої ядерної аварії ХХ століття!

Сьогодні вся Україна вшановує мужніх, героїчних та відважних людей, які  не побоялись зробити виклик ворогу, з яким ніхто не знав достеменно як боротись. Він підступний – бо невидимий, не визначається ні кольором, ні смаком. Він був завжди поруч, хоча не відчувався, але робив свою чорну справу – рушив все живе навколо, заражаючи своєю смертоносною отрутою.

Завдяки вам, шановні чорнобильці-ліквідатори, світ вижив і наслідки жахливої аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції у 1986 році не стали більш масштабними.

Ми щиро вам вдячні: і нинішнє покоління і ті, які будуть жити після нас, за  виборене право бачити блакить неба, неповторну зелень українських лісів, за можливість насолоджуватись плодами родючої землі.

В цей день варто згадати ліквідаторів, які в боротьбі з атомною бідою заплатили найвищу плату – своє життя. Це, в першу чергу, пожежники, що з перших хвилин руйнування реактору, згорали у полум’ї радіоактивних сполук, це представники різних професій, які працювали в зоні зараження на будівництві об’єкту Укриття та по ліквідації наслідків аварії, а вже після повернення тихо згорали від хвороб, породжених ядерним впливом. Їм наша шана і вічна пам'ять.

Шановні ліквідатори, щиро бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх земних благ, шани і щирої поваги від людей, а ще єднання у справі відстоювання своїх законних прав. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

З повагою міський голова О.Лисюк