Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,депутати всіх рівнів!

Щиро вітаємо всіх з професійним святом -  Днем місцевого самоврядування. Це – свято нашого способу суспільного життя, в основі якого є самоврядна громада. Це глибоко слов’янська традиція, що бере свій початок з часів Київської Русі. Це – традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника і виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною.

За місцевим самоврядуванням – майбутнє України, адже в країнах де самоврядування є основною формою правління, високо цінуються демократичні цінності, стало розвивається економіка, а люди себе відчувають невід’ємною частиною суспільства, в якому відсутня диктатура. Ми обрали шлях євроінтеграції і ніщо не зможе нас примусити зійти з нього. Одним із головних напрямків на цьому шляху є розвиток самоврядування. Тому реформа децентралізації – одна з найуспішніших серед тих, які впроваджуються в Україні.

Місцеве самоврядування в нашому місті – це міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, громадські організації та активні мешканці міста. Діяльність міської влади є відкритою, прозорою та спрямованою на задоволення життєвих потреб мешканців громади. Наразі є ще багато проблем, вирішення яких дасть можливість місту розвиватися та рухатися вперед. І саме органи місцевого самоврядування у їх розв’язанні відіграють важливу роль.

Висловлюємо  вдячність депутатам міської ради, працівникам структурних підрозділів ради та виконавчого комітету, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі та готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного бути почутим.

Слова вдячності надсилаємо ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Дякуємо ватутінцям за любов до рідного краю, за самовіддану щоденну працю, високу активність у житті громади, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку, добробуту, злагоди і миру. Нехай усі негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю та країни додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою міський голова О.Лисюк та секретар міської ради С.Бабюк