Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани війн!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній її вік сягає кількох століть. Бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил гідно продовжують традиції своїх батьків, дідів і прадідів, демонструючи мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Саме на Збройні Сили покладають великі надії мільйони українців, які так мріють про мир в країні.

День Збройних Сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, бо війна постукала в українські оселі на Сході країни. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках. На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Доземний уклін батькам, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, щоб захистити землю, родини  і країну від ненависного ворога.

Шановні військові, сердечно вітаю вас зі святом, бажаю не втрачати віри в перемогу, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні люди, які щодня підносять до Бога свої молитви. Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!

Слава незламній українській армії! Слава Україні!