UAEU2.JPG

Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаю з Днем туризму, який щорічно відзначають у світі 27 вересня! Цей день слугує нагадуванням про те, що всі громадяни світу мають право насолоджуватися неймовірною різноманітністю нашої планети та красою світу, в якому ми живемо.

Кожен із нас хоч коли, але був у статусі туриста. Адже навіть поїздка до іншого населеного пункту – це пізнання нового, відкриття для себе цікавого навколишнього світу.

Бажаю всім, хто задіяний в туристичній галузі нових неймовірних ідей та мудрих рішень, нескінченних черг вдячних клієнтів. А мандрівникам – яскравих вражень, неймовірних світлин, неперевершений емоцій і цікавих поїздок.

Бажаю подорожувати світом і нашою різнобарвною Україною, яка багата на неймовірні природні краєвиди, історико-культурні пам’ятки, унікальні архітектурні комплекси, на неповторну національну спадщину та привітних і щирих людей і має всі умови для розвитку туристичної індустрії. Адже завдяки туризму наша країна може об’єднати націю, створити міжнародний імідж, розвивати економіку і наблизитися до європейських стандартів.

З повагою міський голова  О.Лисюк