Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху міста Ватутіне!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня!

За час існування нашого міста розвиток спорту завжди був на високому рівні. Місто славилось своїми футболістами, борцями, боксерами, легкоатлетами, представниками гімнастики та інших видів спорту. Нинішнє покоління також гідно представляє громаду на змаганнях різного рівня.

Прививають любов до занять фізичною культурою та спортом профільні вчителі у навчальних закладах, добре працює юнацько-спортивна школа, за своїм уподобанням діти та дорослі мають можливість займатись улюбленим видом спорту у спортивних гуртках.

То ж нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію, відчуття вічної молодості. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

Бажаю  міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог в усіх справах, вдалих стартів, досягнення нових життєвих і спортивних висот!

З повагою міський голова О.Б. Лисюк