Щиро вітаю підприємців міста з професійним святом!

Це день енергійних, ініціативних людей, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяють поступальному розвитку нашої держави. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для працівників бізнесу.

Розвиток цієї галузі дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки, воно є важливим чинником економічного розвитку держави та покращення життя її громадян.

Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови не тільки для власного комфортного життя, а й для процвітання рідного міста. Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що в непростих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки краю.

Сердечно бажаю вам міцного здоров'я і миру, щастя і добра, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів та подальших успіхів у підприємницькій діяльності.

З повагою міський голова О.Б.Лисюк