UAEU2.JPG

Шановні викладачі, вчителі, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю всіх із Днем знань, який став по-справжньому всенародним святом молодості, мудрості, доброти і надії.

Це свято не тільки для дітей, а й для їх батьків, дідусів та бабусь, адже вони проводжають своїх дітей в світ незнаного, цікавого та захоплюючого. А наставниками на цьому нелегкому шляху будуть вчителі, які віддаватимуть тепло своїх сердець, навчатимуть доброму, світлому і дадуть кожному путівку в життя.

Тож висловлюю щиру вдячність педагогам за самовіддану працю, за бездоганне виконання відповідальної місії по вихованню підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє.

Особливим і дуже важливим цей день є для маленьких першокласників, які цього року вперше переступлять поріг рідної школи й помандрують незвіданими стежками країни знань. Цього дня для них буде все вперше: і шкільний дзвоник, і знайомство з першим вчителем та шкільними друзями. Тож бажаю, щоб вони наполегливо навчались, з цікавістю опановували нові знання, будуючи фундамент свого дорослого життя. Нехай зерна науки зростуть у їх юних душах урожаєм мудрості та натхнення, а кожен новий день буде радісним і плідним.

Хвилюючим і особливим цей день є й для одинадцятикласників, адже він розпочинає останній навчальний рік в стінах рідної школи. Бажаю зберегти у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя.

Знаменний день і для студентської молоді. З багажем шкільних знань, після успішної здачі ЗНО, вони починають опановувати обрані професії. Хай їм щастить на шляху входження у доросле життя, вдається з честю долати труднощі, а всі намічені плани успішно реалізуються.

В цей знаменний день бажаю всім великого натхнення, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і головне – миру!

З повагою міський голова О.Лисюк