gerbuk.JPG

Шановні ватутінці та жителі села Скаливатка!

28 липня – визначний день в історії нашої країни, який духовно об'єднує українців, живить нашу віру у правду, справедливість, мир та добро на землі, у Божу милість.

1030  років тому святий рівноапостольний князь Володимир ухвалив доленосне рішення – охрестити Русь-Україну.  Він не тільки особисто прийняв християнську віру, але й посприяв тому, що християнство стало державною релігією Київської Русі. Це стало потужним поштовхом для її політичного, правового, культурного розвитку, сприяло інтеграції у коло європейських народів.

З того часу православна віра передається з покоління в покоління, з століття в століття, з епохи в епоху, міцніє і кріпне з кожним роком.

Хрещення Київської Русі є Днем нашого вищого, духовного народження та Днем національної єдності.

І сьогодні єднання всіх українців, їх щира молитва за мир і злагоду в країні, як ніколи надзвичайно важливі, адже ми прагнемо зберегти не лише територіальну незалежність  і цілісність України, а й духовну.

Ми намагаємось створити єдину українську помісну церкву, зі своєю власною ідентичністю та рівним місцем  посеред інших православних церков світу.

То ж у цей святий день  звернемось до Всевишнього з палкою і щирою молитвою, щоб український народ жив під надійним Божим захистом у щасті, радості і мирі.

Бажаю, щоб це свято примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Творімо добро і воно повернеться сторицею, молімося і будемо почутими, не втрачаймо віри і по вірі своїй отримаємо благодать Господню.

Нехай Господь оберігає нас, наш рідний край та нашу державу! 

З повагою міський голова О.Лисюк