gerbuk.JPG

Шановні металурги, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята, яке відзначається щорічно у третю неділю липня.

Це свято сильних і міцних духом людей, які освоїли таку важливу, відповідальну і тяжку професію.  Велика вам вдячність за самовіддану та важку працю, яка зміцнює нашу державу, зберігає за Україною одне з провідних місць у світі в галузі металургійного виробництва.

Завдяки вашому досвіду, майстерності, відданості обраній справі металургійна галузь виробляє високоякісну продукцію, яку знають і цінують у багатьох країнах світу. І сьогодні, незважаючи на труднощі, ви продовжуєте працювати стабільно та надійно, вдосконалюєте виробничі процеси, впроваджуєте сучасне обладнання та прогресивні технології.

Металургійну галузь нашого міста представляє ПрАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів» - підприємство, яке здійснює видобуток та переробку вторинних каолінів. На підприємстві працюють вмілі керівники, висококваліфіковані робітники, справжні майстри своєї справи, які своєю працею возвеличують наш край і зміцнюють його економіку.

Не можна обійти увагою й ветеранів комбінату, які багато років створювали таке потужне підприємство. Велика дяка вам за нелегку працю та відданість справі!

В цей день щиро бажаю вам всього найкращого, що тільки є в цьому прекрасному житті. Нехай вас неодмінно радує сім’я, нехай турботи і клопоти будуть тільки приємними, а всі починання мають тільки щасливе продовження. Нехай здійсниться все, що ви задумали. Миру всім, злагоди, добра і щастя.

З повагою міський голова О.Лисюк