Шановна громадо міста Ватутіне та села Скаливатка!

Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України – святом державотворення, торжества прав і свобод людини. Конституція України назавжди дала поштовх для продуктивного розвитку економіки, різних галузей та професій, суспільного життя.

Ми продовжуємо будувати нову демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не забувають про обов’язки. І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху в час змін та повноцінної самореалізації країни.

Низько вклоняюсь усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу. Глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій – ми пишається вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом. Вічна пам'ять українцям які в різні часи віддали свої життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Зичу всім стабільності, впевненості в своїх силах, мудрості й далекоглядності, натхнення, миру і затишку у ваших родинах, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного закону України – народовладдя, гуманізму та законності.

Нових здобутків в ім’я України та її народу! Слава Україні! Слава творцям демократичної держави!