Шановні працівники медичної галузі міста!

Прийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника!

Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від лікарів залежить збереження здоров’я нації. Саме для людей цієї професії завжди були, є і будуть притаманні такі риси, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. І своєю невтомною працею ви це демонструєте повсякчас.

До цього свята причетні не тільки лікарі, а й фельдшери, медсестри, санітарки, лаборанти і навіть водії «Швидкої допомоги», бо в медицині немає другорядних професій. Від кожного з вас, від вашої мудрості, терпіння і наполегливості залежить життя багатьох людей. Ви даруєте їм найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу, вислухати та дати слушну пораду.

З початком військових дій на сході країни багато медичних працівників змінили лікарняні кабінети на медичні палатки, окопи та бліндажі. Під шквальним вогнем рятували життя солдат, надавали допомогу мирному населенню, а іноді самі брали до рук зброю. В тяжких умовах, з трепетом в душі виконували дану колись клятву Гіппократа.

Шановні лікарі, медичні сестри, санітари та ветерани медичної галузі! Ви заслуговуєте на багато теплих та лагідних слів не тільки в день професійного свята, а кожного дня, адже щоденно ви несете варту по захисту нашого здоров’я, щодня рятуєте життя своїх пацієнтів. Це вимагає багато сил, терпіння, вмінь та милосердя. Тому бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, людської поваги та належної оцінки вашої благородної справи від держави.

Хай життя обдарує вас щасливими моментами і приємними спогадами, усе хороше, що зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Хай досвід і мудрість ветеранів медицини, професіоналізм та відданість обраній професії медиків, які сьогодні працюють на благо здоров’я людини та новаторство і ентузіазм нового покоління медпрацівників стане запорукою успішного розвитку медичної галузі нашої країни та надійною зброєю у боротьбі з хворобами.

Успіхів у вашій справі і гарного настрою.