Шановні ватутінці, прийміть сердечні і щирі вітання з днем народження нашого міста, якому  виповнюється 71 рік.

Не буває міст і сіл без  наполегливої праці людей, які їх творять, розбудовують, забезпечують життєдіяльність, як не буває і без любові до свого рідного краю. Наша маленька Батьківщина – це пам'ять про все те, що дороге нам в минулому. Це справи й люди сьогодення.

Тому в першу чергу хочу висловити слова вдячності нашим ветеранам – першобудівникам, які в тяжкий післявоєнний час приїхали з різних куточків країни, щоб з нуля побудувати красиве і комфортне місто. Вони в рекордні строки звели промислові підприємства, заклади освіти, культури, медицини та соціальної сфери. Побудували житлові будинки, висадили парк і сквери.

Щира дяка нашим шахтарям, які довгі роки кували трудову славу Ватутіного.

Дякую всім ватутінцям: працівникам підприємств, установ і організацій, депутатському корпусу, громадським об’єднанням, всім, хто вносить посильний вклад у розвиток рідного міста, віддає частку своєї любові до малої Батьківщини. Разом – ми сила, яка допомагає творити, розвиватись і рухатись вперед.

За всі роки існування у міста були злети і падіння, але попри всі труднощі злагоджено працюють в місті комунальні підприємства, без перебоїв надається медична допомога та соціальні послуги, наші діти навчаються в школах та виховуються у дошкільних закладах, працюють різноманітні гуртки в школах, позашкільних закладах та закладах культури. На сьогодні наше місто відоме за межами області, країни та навіть за кордоном. І це завдяки досягненням учнів навчальних закладів, вихованців спортивних клубів, учасників аматорських колективів міського Палацу культури.

Поряд з цим ми пишаємося військовослужбовцями нашого міста, які з перших днів війни на Сході пішли захищати і продовжують боронити суверенітет та територіальну цілісність України. Своїм життям вписали золоті сторінки літопису міста Герої-земляки, які не повернулись із зони АТО. Це Євген Іванченко та Богдан Мороз. Вічна їм пам'ять і наша глибока шана.

З нагоди Дня міста усім ватутінцям бажаю мирного неба, доброго козацького здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, достатку та родинного тепла. Хай ніколи не згасає зірка доброї вдачі, працелюбності та патріотизму. Нехай у кожній оселі панує лише добро та злагода,  кожна нова мить життя приносить радість.

А нашому місту бажаю процвітання, економічного зростання, укріплення своїх позицій в різних галузях господарства і невпинного руху до кращого майбуття.

Зі святом усіх! З Днем міста! Гарного всім святкового настрою.