Шановні ветерани війни, діти війни, громада міста Ватутіне та села Скаливатка!

Сердечно вітаю всіх з Днем перемоги над нацизмом в Другій світовій війні - святом торжества світла над темрявою, добра над злом!

Скільки б років не минуло з того пам’ятного дня, ми ніколи не забудемо якою ціною дісталася нашій Батьківщині перемога.

Велич цього свята переоцінити важко, адже в ньому переплелись мужність і відвага народу, який переміг набагато сильнішого за військовим потенціалом та підготовленого до  загарбання  світу  ворога;  патріотизм  і відданість бійців, які не шкодуючи свого життя змогли переломити хід війни і завершити її беззаперечною перемогою; любов до власної землі, адже немає нічого страшнішого для волелюбного народу, як поневолення та щира молитва матерів за своїх синів на полі брані.

Ця свято – символ героїзму, нескореної сили духу захисників Батьківщини  і завжди залишиться у пам’яті народу як найсвітліший та найвеличніший день.

День Перемоги дає нам наснагу і впевненість в тому, що і військовий конфлікт, що триває на сході нашої багатостраждальної Вітчизни також завершиться перемогою і Україна буде жити в мирі і злагоді, об’єднана в єдину, міцну, квітучу і заможну державу.

Наші ветерани, яких з року в рік стає менше, – це золотий скарб нації та приклад для наслідування. Ми повинні про це пам’ятати, адже якщо не знати минулого, неможливо зрозуміти істинний сенс сучасного й мету майбутнього.

Щиро бажаю ветеранам, учасникам та дітям війни, а також всім жителям громади міцного здоров’я, активного довголіття, міцності духу, спокою та добробуту, надійного майбутнього для нашої рідної України та мирного неба над головою.