Шановні  жителі міста Ватутінге та села Скаливатка!

Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем світлого Воскресіння нашого Спасителя Господа Ісуса Христа!

Великдень - це свято надії на оновлення, на відродження добра у власній душі і в усьому світі.

Це день, доли благодатний вогонь очищає наші душі від гріхів, від лихих помислів і відкриває їх до всепрощення, творіння справ праведних  та до істинної віри.  Адже Господь воскрес, смертю смерть подолав, і дарував усім нам віру в життя вічне!

Бажаю всім щастя, родинного затишку, душевної гармонії, достатку, взаєморозуміння та радісного Великодня. Нехай Господь пошле мир і злагоду нашій країні, а кожному українцю силу і здоров`я, захистить кожну родину від горя і бід.

Хай світла Пасха радісним передзвоном наповнить наші серця любов`ю, зцілить душі, об'єднає всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою міський голова м.Ватутіне  О.Лисюк