Шановна громада міста Ватутіне та села Скаливатка!

Подвиг Героїв Небесної Сотні став відліком нового літочислення України. Перед ними ми відповідальні за розбудову нашої країни. За те, щоб вона стала міцною, багатою, вільною і демократичною, рівною серед рівних у світовій спільноті державою. Адже саме за це віддали свої життя кращі сини і дочки України під час Революції Гідності і ми маємо робити все від нас залежне, щоб смерть Героїв Небесної Сотні не стала марною.

До подій, які відбувались на головній площі столиці нашої держави 18-20 лютого 2014 року, були прикуті погляди всієї України. Вони не могли залишити байдужими жодного істинного патріота, адже там народжувалась нова Україна. Вільна від тиранів, від корупції, від гніту, від несправедливості.

За весь час протистоянь Майдан став серцем і душею нашої держави. Він об’єднав десятки тисяч українців із різних куточків нашої держави. Це були люди різного віку, професій, віросповідань, соціального статусу. На Майдані було багато і наших земляків. Вони стояли під кулями за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави.

І серед Героїв Небесної Сотні шестеро родом з Черкащини. Це Максим Горошишин (село Грушківка, Кам’янського району), Юрій Паращук з Тального, Юрій Пасхалін з села Носачів, Смілянського району, Андрій Саєнко із міста–побратима Сміли, Віктор Чернець з Подібної Маньківського району та Віталій Смоленський з села Фурманівка Уманського району.

Вічна їм слава і наша пам'ять. Герої не вмирають. Вони завжди поруч з нами, споглядають з Небес, як Ангели, що своїми чистими крилами, оберігають нас від біди.

Україна не раз доводила, що готова побороти будь-якого ворога, який зазіхатиме на священне право вільно і достойно жити в своїй державі. Тому перемога у військовому конфлікті на сході України обов’язково буде за нами. Бо ми боронимо свою землю і захищаємо майбутнє своїх дітей

Закликаю всіх до миру, порозуміння й згуртованості. Бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!

Зичу віри у краще майбутнє нашої країни та щасливе життя народу України!

Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!