gerbuk.JPG

Шановні ватутінці та жителі села Скаливатка!

Прийміть сердечні вітання з Днем Соборності України!

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність і державність. Одним з таких подій є 22 січня 1919 року, коли відбулось ухвалення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки і здійснилась віковічна мрія народу України про єдину, неподільну і соборну державу.

Це свято утверджує, що Україна нероздільна, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! І дуже важливе це розуміння сьогодні, коли в Україні відбуваються тривожні події, коли  ворожі сили намагаються розділити Україну навпіл. Ситуація в країні - це тест на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд.

Тож хочу висловити сподівання та щиру віру в те,  що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишиться непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою будуть пишатися наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Нехай же державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас на шляху побудови соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту і щасливого життя її народу.

І де б ми не жили – на Сході, Заході, Півдні або Півночі України – у нас єдині прагнення і спільна мета. Як сказав Володимир Сосюра: «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!»

Зі святом всіх. І хай вічно святиться ім’я твоє, Україно -  соборна і вільна державо. Слава Україні!

З повагою міський голова О.Лисюк