Шановна громада міста Ватутіне та села Скаливатка!

Cьогодні ми відзначаємо четверту річницю початку Революції Гідності, яка розпочалась саме 21 листопада 2013 року, коли журналісти й небайдужі до долі України громадяни вийшли на Майдан Незалежності у Києві на знак протесту проти відмови уряду Миколи Азарова від підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Згодом події почали розвиватись стрімко і драматично: розігнання мирного зібрання беркутівцями, побиття  протестувальників, масові протести проти тодішньої влади у всіх містах України, перша кров і Герої Небесної Сотні.

Майданівців не здолали ні холод, ні побутові труднощі, ні тривале протистояння, ні агресія, ні зброя.  Майдан не  минув без жертв, але загублене життя Героїв Небесної сотні, дало відлік нової ери в країні - ери прозріння, коли прокинувся у всіх дух свободи і прагнення волі, коли вже ніхто не хотів жити по старому, вимагаючи від сучасності радикальних змін, направлених на рух вперед, а не постійне озирання назад.

Пізніше протести народу проти режиму Віктора Януковича отримали назву "Революція Гідності".

Сьогодні давайте запалимо свічки, щоб Герої Небесної Сотні змогли побачити, що їх смерть не марна, що їх пам’ятають і шанують, що розпочата ними боротьба за гідне життя та свободу обов’язково приведе до Перемоги українського народу.

А нам всіх бажаю скорішого вирішення конфлікту  та припинення військових дій на Сході нашої країни. Щоб на нашій благословенній і багатостраждальній українській землі знову запанували мир і спокій, злагода  і процвітання. Щоб на обличчях українців стерлось занепокоєння і смута та засяяла радісна посмішка і  щоб кожен прийдешній день приносив радісні новини та впевнено нас вів до щасливого майбуття.

Слава Україні! Слава  нашим Героям!