Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Прийміть щирі вітання з  нагоди професійного свята та 65-річчя міського Палацу культури!

Ваша діяльність – благородна справа.  Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Вже 65 років осередком культурного життя міста є міський Палац культури, який був споруджений у першу п’ятирічку будівництва міста. За час свого існування не злічити тієї кількості дітей та дорослих, які пізнавали прекрасне у цих стінах.

Мистецькі колективи Палацу культури, багато з яких і нині продовжують радувати глядачів своїм талантом, відомі і шановані не тільки у нашому місті. Вони бажані гості або учасники мистецьких дійств в інших районах, в області, на всеукраїнському рівні та навіть за кордоном.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Всім, хто присвятив себе галузі  культури бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

Зі святом всіх.  І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.