UAEU2.JPG

Шановні працівники управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління пенсійного фонду!

Прийміть щирі вітання з Днем працівника соціальної сфери!

Це свято людей, які піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей.

Сьогодні вашої допомоги потребують і переселенці, і воїни антитерористичної операції та їх родини, всі хто  з різних причин перебуває у пошуку роботи або опинились в складних життєвих обставинах. Ви безпосередньо здійснюєте державну політику у сфері призначення субсидій населенню.

Ваша робота – одна з найважливіших складових реалізації державної політики.

Саме до вас звертаються зі своїми труднощами мешканці міста, саме ви кожного дня простягаєте руку допомоги ближнім. Це нелегка робота та велика відповідальність. Тому в соціальній сфері можуть працювати лише люди з великим щирим серцем, гострим розумом та високим рівнем професійної підготовки.

У цей день прийміть слова вдячності за вашу щоденну працю. Від щирого серця вітаю вас зі святом та бажаю здоров’я, сил, наснаги,  успіхів у роботі, достатку, родинного затишку, миру і злагоди.

З повагою міський голова О.Лисюк