UAEU2.JPG

 Шановні ветерани! Дорогі ватутінці!

28 жовтня виповнюється 73 роки з того часу, як завершилось вигнання з території України фашистських загарбників. Саме у цей день в далекому 1944 році було покладено край поневоленню території України нацистами і лиходійствам, які вони чинили.

Цього дня ми вшановуємо величний подвиг визволителів української землі, висловлюємо щирі слова вдячності нашим ветеранам, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.

Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів людей у всьому світі. Великою трагедією ця війна стала і для нашої країни. Найбільш ключові і кровопролитні битви з ворогом відбувалися саме на українській землі. Внаслідок ворожої окупації Україна втратила п’яту частину свого населення і залишилася майже вщент зруйнованою. На примусові роботи до Німеччини було вивезено 2,4 млн. українців, багато з яких на рідну землю вже не повернулись. За визволення України загинуло і було поранено близько 3,5 млн. воїнів.

Та попри такі колосальні втрати і руйнування, Україна змогла піднятись з колін, у надзвичайно важких умовах відбудувати країну і відродити економіку та в подальшому здобути довгоочікувану і вистраждану віками незалежність держави.

Ми низько вклоняємось нашим визволителям, їх силі духу, жертовності, героїзму і палкій любові до Вітчизни. Сучасні захисники України є гідними спадкоємцями і продовжувачами ратної слави своїх дідів і прадідів, а тому ми  твердо віримо, що у тривожні часи сьогодення вони зроблять все можливе для збереження державності і встановлення миру на рідній землі.

У цей святковий день бажаю всім здоров’я і довголіття, миру і злагоди, достатку і непохитної віри в щасливе майбутнє, а також  вагомих здобутків задля процвітання, зміцнення і розбудови Української держави.

З повагою міський голова О.Лисюк