Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем працівників освіти! Святом людей, які  обрали сенсом свого життя педагогічний  фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

Ваша праця – це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління. Ви навчаєте дітей творчо мислити, пізнавати й опановувати світ, формуєте їх духовно і фізично, прищеплюєте їм життєві принципи та неоціненні скарби людських якостей, допомагаєте орієнтуватися у складному і мінливому сучасному світі.  А також ви даруєте дітям своє тепло і любов.

Ви готуєте дітей і молодь до майбутнього. Тому важливо дати їм не лише знання, а й підготувати до сміливого вирішення проблем.

Зараз для освітян напружена пора змін. Освітянська галузь перебуває в стадії реформування. І я впевнений що впровадження реформ в повній мірі забезпечить кожному доступну та якісну освіту. Сформує нове покоління українців – освічених, патріотичних, відкритих до світу. А також будуть створені належні умови для самореалізації кожного вчителя і вихователя.

Сьогодні особливі вітання педагогічним працівникам, які перебувають на заслуженому відпочинку. Низький уклін вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних цінностей.

Щороку освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також привносять у роботу сучасні новації.

Шановні педагогічні працівники! Зичу вам всім міцного здоров’я, творчого натхнення, мудрості і терпіння, впевненості у завтрашньому дні, а також миру і злагоди.

Душа хай буде наповнена невичерпним джерелом любові до дітей. Нехай обраний вами професійний шлях приносить радість, успіхи, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії.

З повагою міський голова  О.Лисюк