UAEU2.JPG

27 вересня - Всесвітній день туризму, який заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв'язків між народами різних країн.

Це свято сміливих людей, які надають перевагу активному відпочинку, які прагнуть відкриттів та пізнання навколишнього світу, які живуть пошуками пригод і яскравих емоцій. Розвиток туризму – це не лише пізнання нового і цікавого, це і зміцнення економіки  краю.

А наша Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Сьогодні туристична галузь отримала додаткові можливості. Із введенням безвізового режиму з країнами ЄС, українці можуть подорожувати країнами Європи, відкриваючи для себе яскравий світ наших європейських сусідів.

Бажаю всім успішного розвитку туристичної галузі, туристам  наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу, успішного втілення в життя всіх планів і задумів,  райдужних пригод та незабутніх поїздок і походів!

З повагою міський голова О.Лисюк