Шановні ветерани шахтарської праці, працівники колишніх підприємств вугільної промисловості міста!

В останню неділю літа ми відзначаємо День шахтаря - свято професії справжніх чоловіків, адже в основі видобутку вугілля лежать глибокі інженерні знання, важка праця, досвід та працьовитість. Мабуть тому професію гірників обирають особливі люди - мужні, надійні, сильні духом.

З цієї нагоди з  вдячністю згадую всіх, хто творив славну історію нашого шахтарського міста, розбудовував наш спільний дім та збагачував його гарні  традиції.

З розвитком Юрківського буревугільного комплексу, в післявоєнні роки в складних умовах, але з великим ентузіазмом та горінням в серці, люди будували маленьке шахтарське селище з якого виросло прекрасне місто. Місто, в якому зараз живемо ми, а поруч з нами люди, які більшу частину свого життя віддали тяжкій праці гірника: в забоях шахт „Октябрина”, „4-біс”, „4-біс «Юрківська”, „Юрківська західна”, „Ватутінська-Північна”, „Козацька”, „Багачівська”, „Новоукраїнська”, на вугільних розрізах, де видобуток руди здійснювався відкритим способом, які працювали на підприємствах, що були невід’ємною частиною вугільної галузі міста: на брикетній фабриці, Юрківській ТЕЦ, шахтобудівельному та вантажно-транспортному управліннях.

Вони є першоосновою Ватутіного, зерном його народження. Шахтарською працею вписані найкращі та найвагоміші сторінки історії нашого міста  тому жодна сторінка міського літопису не буде втрачена і не буде забута.

Найскладніше зараз шахтарям Донбасу. Там ідуть військові дії, там ллється кров, там гинуть люди. Але і в таких тяжких умова люди продовжують працювати. Я вірю, що скоро війна скінчиться і на схід країни прийде мир, а вугільна промисловість цього краю продовжить розвиватися та збагачувати економіку держави.

В цей святковий день щиро вітаю всіх шахтарів та ветеранів шахтарської праці з професійним святом. Бажаю мирного неба, багатирського здоров’я, радісних моментів життя, щирості від людей та впевненості в кращому майбутньому.

Слава шахтарям України!