Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України. Це свято всіх поколінь українців, це данина поваги символу держави, який пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Прапор – це символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів, ми віддаємо данину пам'яті героїчному минулому країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї Батьківщини, гордість за свою історію.

За відносно невеликий період становлення України, Державний Прапор став відомий у всьому світі. І сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося. Динамічний розвиток економіки, зростання оборонного потенціалу, твердість і впевненість у міжнародній політиці, істотне підвищення якості життя та добробуту громадян - все це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.

Український прапор... Його протягом століть берегли як зіницю ока, з ним ішли до бою, з ним відстоювали право на вільне та незалежне життя.

Цього року свято знов проходить у складних умовах збройного протистояння добра і зла на сході нашої країни. Наші побратими, ризикуючи життям, захищають його, виносять з вогню і бережуть коло серця. В свою чергу він оберігає кожного бійця Української армії від ворожої кулі. Він є символом нашої беззаперечної перемоги  над будь-яким ворогом та символом міцності обраного Україною шляху.

Від усього серця вітаю всіх зі святом. Бажаю, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Зичу всім щастя, здоров'я, миру, злагоди  та процвітання.

Слава Українському Прапору.

Слава Україні!