gerbuk.JPG

Минає 76 років з того трагічного дня, коли німецькі війська віроломно вдерлася на нашу землю, і в життя нашого народу ввірвалося жахливе слово «війна». Війна, яка принесла смерть, розруху, нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачену юність.

Україна сповна відчула на собі «гітлерівський новий порядок», жертвами якого стали мільйонів наших співвітчизників. Вся територія України була окупована фашистськими військами. На примусові роботи до рейху було вивезено багато українців, значна частина яких так і не повернулася на Батьківщину. Мільйони закатованих та страчених в застінках гестапо, в таборах смерті, загиблих під час бомбардувань та масових розстрілів. Така жахлива статистика чотирирічної війни з фашистською Германією, яка завершилась беззаперечною  перемогою над ворогом, і яка  була здобута ціною неймовірних людських втрат та завдяки героїзму воїнів.

І скільки б не минуло років, ми повинні пам’ятати і шанувати героїв, які пройшли буремними шляхами Другої світової, хто віддав своє життя задля мирного неба, тих кого до цього часу тривожать фізичні і душевні рани, чиє дитинство і юність овіяло полум’я війни. Адже без пам’яті немає майбутнього.

Наша країна сьогодні знову перебуває у стані війни, на якій нащадки ветеранів Другої світової боронять нашу державу від розбрату за агресії сусідів. Тому наше основне завдання сучасності - зберегти мир в країні, здолати всі труднощі, об’єднати народ України задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь, які мають жити  у мирній, вільній і незалежній державі.

Я свято вірю в перемогу, в те, що Україна буде жити в мирі і злагоді, що майбутнє обов`язково буде щасливим, адже за це воювали наші діди і прадіди, воліючи кращої долі своїм дітям і онукам.

Слава нашим ветеранам війни. Слава нашій неньці Україні.

З повагою міський голова О.Лисюк